Req ID

Posted

Function

Location

Req ID:  91901
Function:  Office Services
Posted:  Apr 23, 2024
Location:

Warsaw Domaniewska, MZ, PL, 02-672

Receptionist

Recepcjonistka

Coty to jedna z największych na świecie firm kosmetycznych, posiadająca kultowe portfolio marek obejmujących perfumy, kosmetyki kolorowe, produkty do pielęgnacji skóry i ciała. W Coty celebrujemy cały ludzki kalejdoskop i kultywujemy kulturę nieustraszonej życzliwości. Dlatego jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse. Nie dyskryminujemy żadnego kandydata ani pracownika i staramy się być otwartym, włączającym i zróżnicowanym miejscem pracy, w którym wszyscy pracownicy mogą być sobą. Dołącz do nas i kreuj świat piękna!

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy przed klientami, witanie przychodzących do firmy gości oraz obsługa dzwoniących
  • Przyjmowanie, rejestracja i rozdzielanie przychodzącej korespondencji i przesyłek kurierskich oraz przygotowanie, rejestracja i wysyłanie korespondencji i przesyłek wychodzących
  • Zamawianie materiałów biurowych i spożywczych z zapewnieniem dostępności produktów
  • Dbanie o nienaganny wygląd recepcji, sal konferencyjnych oraz ogólny porządek w częściach wspólnych biura
  • Współpraca z dostawcami recepcyjnymi i/lub administracyjnymi, w tym stały kontakt z opiekunami
  • Tworzenie zamówień w systemie Ariba oraz rozliczanie faktur w systemie SAP
  • Wsparcie w tematach związanych z bezpieczeństwem, higieną pracy oraz organizacją spotkań
  • Wsparcie Managera oraz pozostałych działów w zakresie czynności administracyjnych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość obsługi MS Office (Excel, Power Point, Word) oraz urządzeń biurowych

Oferujemy:

Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00 (piątki do 16:00)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, promującej kulturę wzajemnej życzliwości
  • Kwartalne paczki kosmetyków firmowych
  • Owoce i napoje w biurze
Country/Region:  PL
City:  Warsaw Domaniewska