Req ID

Posted

Function

Location

Req ID:  91633
Function:  Manufacturing & Logistics
Posted:  Apr 23, 2024
Location:

Bielsko, SL, PL, 43-300

Technik Magazynowy

Firma COTY EASTERN EUROPE SP. Z O. O.  poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNIK MAGAZYNOWY
(Centrum Dystrybucyjne w Bielsku-Białej)

Coty to jedna z największych na świecie firm kosmetycznych, posiadająca kultowe portfolio marek obejmujących perfumy, kosmetyki kolorowe, produkty do pielęgnacji skóry i ciała. W Coty celebrujemy cały ludzki kalejdoskop i kultywujemy kulturę nieustraszonej życzliwości. Dlatego jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse. Nie dyskryminujemy żadnego kandydata ani pracownika i staramy się być otwartym, włączającym i zróżnicowanym miejscem pracy, w którym wszyscy pracownicy mogą być autentycznym sobą. Dołącz do nas i kreuj świat piękna!

OPIS STANOWISKA

  • kontrola stanu technicznego przenośnika magazynowego i powiązanych z nim systemów, realizacja napraw i czynności konserwacyjnych,
  • codzienna kontrola i konserwacja urządzeń będących na wyposażeniu Centrum Dystrybucyjnego,
  • nadzór na terminowym wykonywaniem okresowych przeglądów, przygotowanie urządzeń do okresowych przeglądów, realizacja prac naprawczych wynikających z wyników okresowych przeglądów,
  • efektywne zarządzanie zapasem materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych,
  • codzienna kontrola urządzeń oraz powiązanych systemów będących na wyposażeniu Centrum Dystrybucyjnego pod kątem ich bezpieczeństwa dla użytkowników,
  • prace administracyjne i działania optymalizacyjne na podległym obszarze,
  • bezpośrednia współpraca z zewnętrznymi firmami – zgłaszanie awarii, zbieranie ofert na usługi obce,
  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń oraz sprzętu będącego na wyposażeniu Centrum Dystrybucyjnego,
  • dbałość o utrzymanie zasad 5S,
  • realizacja napraw i konserwacji zgodnie z przyjętym harmonogramem,

WYMAGANIA

  • wykształcenie techniczne (elektromechanik, elektronik),
  • uprawnienia energetyczne do 1kV „E” (mile widziane uprawnienia dozorowe),
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych lub/i podnośników nożycowych,
  • doświadczenie w tworzeniu harmonogramów przeglądów i konserwacji urządzeń,
  • dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w pracy, elastyczność na zmiany priorytetów,
  • bardzo dobra organizacja pracy i otwartość na współpracę w większym zespole,
  • dostępność (praca na 2 zmiany),
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełny etat, regularne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia potrzebne do pracy,
  • bogaty pakiet benefitów
Country/Region:  PL
City:  Bielsko