Req ID

Posted

Function

Location

Req ID:  93378
Function:  Supply Chain Markets
Posted:  Oct 15, 2024
Location:

Bielsko, MZ, PL, 43-300

Logistics Operations Leader

Kierownik ds. Operacji Logistycznych

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami logistycznymi w centrum dystrybucyjnym
  • Koordynacja współpracy z jednostkami komercyjnymi: monitorowanie i planowanie zasobów centrum dystrybucyjnego,  zarządzanie przepływem informacji i komunikacji pomiędzy zespołami, pełnienie funkcji pierwszej linii kontaktu dla jednostek biznesowych we wszystkich obszarach związanych z działalnością centrum, współpraca z klientami biznesowymi w obszarze logistyki
  • Odpowiedzialność za wyniki operacyjne i jakościowe (KPI), ich analiza w celu stałego udoskonalania poziomu świadczonych usług
  • Zarządzanie jakością: interpretacja i wdrożenie standardów zapewnienia jakości, ocena wyników audytów i wdrażanie odpowiednich działań naprawczych, analiza danych w celu identyfikacji obszarów do usprawnienia w systemie jakości, koordynowanie i wsparcie w przypadku audytów przeprowadzanych przez dostawców zewnętrznych, zapewnienie stałej zgodności z wymogami jakości oraz przepisami prawa
  • Realizacja zadań związanych z obsługą systemów informatycznych (WMS/SAP/Manugistics)

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w dziale logistyki, na stanowiskach specjalisty lub kierownika logistyki
  • Rozwinięte umiejętności rozwiazywania problemów poprzez analizę przyczyn źródłowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, znajomość SAP oraz systemów WMS będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień jakość w logistyce, wiedza z zakresu GMP będzie dodatkowym atutem
  • Elastyczność i umiejętność zarządzania równoczesnymi priorytetami
  • Znajomość metodologii, narzędzi i technik zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w miedzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, aktywne korzystanie ze świadczeń zakładowego Funduszu Socjalnego, dofinansowanie do posiłków)
  • Sklepik pracowniczy
  • Samochód służbowy

Country/Region:  PL
City:  Bielsko